עזרה של המזכירה

זה היה בחורף, כבר היה חשוך. ישבתי במשרד שלי ועבדתי. יום עבודה כבר נגמר מזמן וכולם עזבו חוץ מאלינה, המזכירה שלי שהביאה לי קפה כדי שאני לא הרדם. גם היא רצתה כבר לעזוב ונכנסה למשרד כדי להגיד לי שלום.

-"אלינה, משהו לא מסתדר לי כאן. אני עייף ולא מצליח להתרכז כבר" – אמרתי לה – "תעזרי לי בבקשה"

-"בסדר" – היא ענתה, לקחה כיסא והתיישבו לידי.

-"תתקרבי, אחרת זה לא יהיה נוח" – ביקשתי ממנה ואז משכתי את השולחן אלי.

היא הפכה לאדומה, נתתי לה את המסמך הבעייתי. עם יד אחד סימנתי לה על הבעיה ויד השניה שלי נחתה על הגב של הכיסא. הגב שלה הרגיש את החום של היד, זה גרם לה להסמיק עוד יותר. היא התכופפה מעל המסמך כדי לא לגעת ביד שלי. הסתכלתי עליה, המבט שלה היה נעול על הדף, היא רעדה. זה הרגיש כאילו היא רוצה אותי, אבל פוחדת.

"את פוחדת ממני? לא צריך, אני לא נושך" – אמרתי לה בצחוק.

היד שלי כבר מחבקת אותה, אני מרגיש שהיא רוצה לברוח. אני מושיט את היד השניה שלי ומכניס אותה מתחת לחולצה שלה. אז אני טופס את השדיים שלה. היא מיהרה לדחוף אותי ולקום.

"מה אתה מרשה לעצמך? אתה הבוס שלי" – היא מתחילה לצרוח.

"כן, ואת שלי!"

קמתי מהכיסא, התקרבתי אליה ושוב פעם חיבקתי אותה, לקחתי אותה אל השולחן. דחפתי אותה כך שהיא התיישבה עליו. הרגליים שלה היו סגורות, פרסתי אותם בכוח. שוב פעם הכנסתי את הידיים מתחת לחולצה שלה. ליטפתי את הפטמות שלה ואז הורדתי את החולצה שלה ופתחתי את החזיה שלה. היא ניסתה ללחוש לי:

-"בבקשה…."

התקרבתי אליה עוד יותר, הזין שלי כבר עמד. סיבבתי אותה אל הגב השדיים שלה נשכבו על המסמכים והזין שלי השתפשף על התחת שלה. תפסתי את השיער שלה, הרמתי את הראש שלה ולחשתי לה לאוזן:

"בבקשה, מה?"

היא רצתה לסובב את ראש אלי, נתתי לה לעשות את זה. הפנים שלה היו אדומים והשפתיים החושניות שלה אמרו:

"כך אותי!"

זה היה הרגע שאבדתי את הראש שלי בתשוקה שורפת. כל הבגדים נעלמו מהגוף שלי, כאלו לא הייתי לבוש. גם הלבוש שלה, ביחד עם תחתונים רטובים, נפל על הרצפה. העברתי עם האצבע על הכוס שלה. היא הייתה כל כך רטובה. הרחתי את האצבעות שלי ואז ירקתי עליהם כדי להרטיב את הזין שלי. ראיתי שהיא כבר לא מסוגלת להמתין, אבל נהנתי מלגרום לה להמתין. אז הכנסתי את הזין שלי בכל הכוח והתחלתי לזיין אותה בכוח, בלי רחמים, כאילו אני מזיין נערת ליווי זולה מרחוב. רציתי לגרום לה לכאב, תפסתי את התחת שלה ומחצתי אותה בכל הכוח, אז התחלתי לתת סטירות חזקות על התחת שלה.

שוב פעם התכופפתי אליה, כמעט נשכבתי עליה. יד אחד שמתי על השולחן ועם יד שניה משחתי את השיער שלה. התחלתי לנשק את הצוואר ואת האוזניים שלה.

-"אני שלך, כן… אני זונזונת שלך"

"כן! את שלי ורק שלי! ואת תזכרי את זה לכל החיים"

הוצאתי את הזין, סובבתי אותה על הגב והרמתי את הרגלים על הכתפיים שלה. שוב הכנסתי את הזין, הוצאתי ושוב הכנסתי וככה מספר פעמיים. אחרי זה שוב פעם הכנסתי בכל הכוח. המשכתי לזיין את הזין שלה, תפסתי את השדיים שלה ומחצתי אותם חזק. גרמתי לה לכאבים, אבל היא אהבה את זה. אחרי שנמאס לי לזיין אותה סובבתי אותה והרדתי למטה. לא הייתי צריך להסביר לה מה לעשות, היא ישר הכניס את הזין לתוך הפה. תפסתי את הראש שלה והתחלתי לזיין אותה לתוך הגרון. כמה דקות אחרי זה גמרתי על הפנים שלה. היא הספה את השפיך עם האצבעות ובלעה הכל.

ככה היחסים שלי עם המזכירה הגיעו לרמה החדשה. כמובן שכל המפגשים האינטימיים שלנו עברו או במשרד או בדירה דיסקרטית, לא רציתי שאשתי תגלה על הרפתקאות שלי.