סקס עם אחות חורגת

זה כל כך קשה כשמישהו מההורים נפתר , אבל החיים ממשיכים. אמא שלי מצא גבר אחר,גבר נחמד עם בת עוד יותר נחמדה. אנחנו חיים כבר כמה שנים ביחד, היא גודלת כל יום וכל יום היא נראית עוד יותר כוסית מאתמול. זה מאוד קשה , אני יודע שאני לא צריך לחשוב עליה בצורה כזאת,היא אחות בשבילי. מצד שני היא אחות חורגת אז זה איך שהו בסדר. אולי עם היינו מכירים אחד את השני מגיל ממש קצר זה היה אחרת,אבל הכרנו כשלי כבר היו חיים מיניים מאלים.

היום אני סטודנט , הורים שלנו מרוויחים מספיק, לכן אני יכול להרשות לעצמי לא לעבוד בזמן הלימודים. ישבתי בבית ,הייתי בטוח שאני לבד. הדלקתי סרט סקס במחשב נייד שלי והתחלתי לעשות ביד. פתאום ראיתי את אחותי נכנסת לסלון. בקושי הספקתי להחביא את הזין שלי לתוך המכנסיים. אבל המחשב ניתקע על הפורנו ולא הצלחתי לסוגר. ידעתי שאני לא צריך לעשות את זה בסלון, אבל היא לה הייתה צריכה להיות בבית. מסתבר שביטלו להם את הלימודים ואז היא נשארה בבית, רק התעוררה משינה.

החיוך שלה אמר לי הכל,היא ראתה הכל. היא שאלה אותי מה אני רואה. בהתחלה ניסיתי לברוח מה דיבור הזה ואז הבנתי שהיא גם חרמנית. גיליתי שגם היא אורה פורנו, היא אמרה לי שהיא רוצה להצטרף ולראות איתי את הסרטון. כמובן שהכל נגמר בסקס,אבל אני לא מצטער על זה.