משיכה

זה קרה לא מזמן, אני עדיין זוכרת את הריח שלה…לא יכולה לשכוח, אבל נתחיל מהתחלה. אני בת 18, יש לי שיער חום גולש, גוף רזה ושדיים גדולים. יום אחד הייתי באימון וראיתי אותה שם. מילנה הייתה בחורה בלונדינית עם גוף חטוב ושדיים בינוניות. היו לה פנים חמודות עם עיניים ירוקות וגדולות. היא לא הייתה גבוהה במיוחד. שנינו איחרנו, לכן המאמן נתן לי את המפתחות מחדר ההלבשה ונשארנו שם לבד. אני לא יודעת מה קרה, אבל כאשר ראיתי את הגוף שלה, השתגעתי לגמרי. תפסתי אותה, הפלתי על הרצפה וקשרתי את הידיים שלה עם חגורה. היא ניסתה להשתחרר ולצעוק. סגרתי את הפה שליה עם היד ובגלל שהייתי הרבה יותר גדולה ממנה, היא לא יכלה לזוז. זה שהיא תחת שליטתי המלאה רק הדליק אותי עוד יותר.

הסתכלתי לתוך העיניים היפות שלה, היא כבר לא צעקה. הורדתי את היד שלי ונישקתי אותה בתשוקה. הרגשתי התנגדות קצרה לשניה ואז היא ענתה לנשיקה שלי. התחלתי לפתוח את החולצה שלה. נישקתי את הצוואר, שדיים, אז את הבטן. הורדתי את החזה שלה. שוב הסתכלתי בעיניים שלה, שם ראיתי כל כך הרבה תשוקה שזה כמעט גרם לי להשתגע. הכנסתי את היד לתחתונים שלה, היא כבר הייתה רטובה. מצאתי עם האצבעות את הדגדגן שלה, היא גנחה. איזה חמודה היא, חסרת אונים ונאיבית.

הוצאתי את היד שלה והורדתי את המכנסיים שלה. הסתכלתי על הכוס שלה וישר הבנתי שאני רוצה לתת לה ליקוק. היא צעקה ברגע שעשיתי את זה. המיצים שלה היו טעימים מאוד. מצצתי את הדגדגן. הרגשתי שהיא מנסה בכל הכוח לא לצרוח. הייתי על הקצה בעצמי. הכנסתי אצבעות לכוס שלה, זיינתי אותה וכדי שלא יהיה יותר מידי צעקות שוב פעם נישקתי אותה. אז היא גמרה. השפתיים שלה היו בדם בגלל שהיא נשכה אותם. הורדתי את החגורה, היא התיישבה לידי ושתקה.

כמה דקות אחרי זה היא אמרה:

"אולי נעשה את זה שוב פעם?"

רק חייכתי בתשובה, פספסנו את האימון שלנו. לכן החלטנו להמשיך את המפגש אינטימי שלנו בדירה. אבל זה כבר סיפור אחר.