טיול בפארק

זה עדיין היה אוגוסט, אבל כבר היה אפשר להרגיש שהקיץ הולך להיגמר. כבר היה ערב ומירי החליטה להסתובב קצת בפארק לפני שינה. היא ירדה משביל הראשי ונכנסה לתוך העצים. היא הסתובבה בלי לחשוב על משהו מיוחד, היא פשוט רצתה ליהנות ממזג אוויר ומריח של יער. אז היא שמע איזה רעש ותזוזה בשיכים. היא החליטה לבדוק וכאשר עקבה את השיחים מסביב היא הייתה בשוק. בדיוק מולה עם הפנים אליה עמד בחור עם מכנסיים למטה. ומולו, עם הגב אליה, עמדה על הברכיים בחורה. הוא ראה את מירי, חייך ובזב התגובה שלו נגמרה. בינתיים הבחורה ירדה קצת ומירי ראתה שהיא מחזיקה ביד את הזין של הבחור. האצבעות שלה זזו למעלה למטה על הזין. הבחור שוב פעם חייך למירי, הרים את האגודל שלו והעביר את תשומת לב שלו חזרה לבחורה. כנראה ממש לא הפריעה לו שמירי מסתכלת. היא הבינה את זה ועברה למקום עם נוף טוב יותר. היא רצתה לראות טוב מה שהבחורה עושה. בינתיים הבחורה פתחה את שלה וליקקה את הראש. 
הלשון הוורוד שלה רקד על הראש של הזין וזה גרם למירי לקבל צמרמורת. היא שוב פעם עברה מקום וכבר לא יכלה להוריד את המבט שלה מהזין. בחורה המשיכה ללקק ולאונן. הלשון היה עוצר לשניה ואז היה ממשיך את הריקוד המהיר שלה. אז השפתיים תפוס את הראש ומשכו אותו בפנים. היה אפשר לראות את התנועות של הלחיים שלה עם כל מציצה. המראה של הראש המתלבש על הזין גרם למירי להרטיב את התחתונים שלה. היא הרגישה גל של חום עולה בגוף שלה. 
בינתיים הבחור כבר הספיק לשים את יד על הראש שלה והתחיל ללחוץ. היה אפשר לראות איך הזין נעלם  בתוך הפה שלה יותר ויותר עמוק לתוך הפה של הבחורה, עד שהשפתיים שלה לא נגעו על השיער שלו. הוא תפס אותה חזק על הראש והתחיל לזיין עם תנועות חזקות. הוא לא נתן לה להשתחרר, לפעמים הוא היה מוציא את הזין לגמרי, כדי שהיא תוכל לנשום קצת. היה אפשר לשמוע את הנשימה הכבדה שלה מרחוק. מירי רעדה מחשק מטורף, היא איבדה את השפיות שלה לגמרי. היא התיישבה, הרימה את החצאית שלה והכניסה יד לתוך התחתונים הרטובים שלה. היא התחילה לשחק עם הכוס שלה. 
התנעות שלו התחילו להיות יותר ויותר זריזות, הוא כבר לא היה משחרר את הראש שלה בחורה והיה מזיין אותה עמוק לתוך הגרון. כל הרוק שלה ירד הלסת. פתאום הוא הוציא את הזין, הרים אותה וסיבב אותה עם התחת אליו. הרים את השמלה שלה ומירי שמע תחתונים נקראים. הבחורה ראתה את מירי,אבל היא לא הסתכלה על הפנים שלה, היא הסתכלה בין הרגליים של מירי. הבחור קיפל אותה בתנועה מהירה ובתנועה אחד החדיר את הזין. היא הוציאה גניחה וכמעט נפלה על הרצפה. הוא התחיל לזיין אותה במהירות ולתת לה סטירות על התחת. מירי כבר התחילה לאונן בלי להתבייש, היא זיינה את עצמה עם שתי אצבעות.
היא ראתה איך שניהם גמרו כמעט ביחד. הוא תפס את הירכיים שלה חזק, זרק את הראש לאחור והוציא גניחה חזק. גם היא גנחה, כל הגוף שלה רעד בידיים שלה. המראה הזה גרם למירי לגמור. גל של אורגזמה חזקה עבר דרך כל הגוף שלה. היא סגרה את העיניים לכמה שניות, כדי להנות מההרגשה הלוהטת בגוף. כאשר היא פתחה את העיניים  היא ראתה את הזוג מתנשקים. היא סידרה את עצמה במהירות וברחה מהשיחים והרחק ממפגש אינטימי המשוגע לכיוון הבית.