בטעות עשיתי לה עיסוי ארוטי

יש לי ידידה טובה כבר הרבה שנים,אנחנו איתה רק חברים ולא בינינו כלום. עד למקרה שקרה לא מזמן. היא הייתה אצלי,ישבנו דיברנו , שתינו תה. כרגיל הזמן עבר מהר והגיעה ערב. הצעתי לשתות משהו יותר חזק מתה, בלי מחשבות מיותרות. היא הסכימה ופתחתי בקבוק יין. לאט לאט השיחה עברה לכיוון דברים אינטימיים. דיברנו על החוויות סקס שלנו הקודמות וצחקנו על פשלות שהיו. כעבור זמן היא ביקשה ממני עיסוי ,היא ידעה שאני טוב בו. אני לא ידוע למה אמרתי את זה אולי האלכוהול והדיבורים אינטימיים נתנו לי בראש ,אבלי אמרתי לה להתפשט עד לבני נשים.
הייתי בטוח שהיא תסרב ,אבל היא לא. השכבתי אותה על הספה בסלון והתחלתי לעשות עיסוי גב. ראיתי שהיא נהנית מהזה וירדתי לתחת שלה.

-"מה אתה עושה?" -היא אמרה לי, שמעתי צחוק בכל שלה
-"את רוצה עיסוי גוף מלה,לא? על תדאגי ,אני יודע מה אני עושה"

היא לא הגיבה,המשכתי לרגליים ואז ביקשתי ממנה להסתובב.

-"רק אל תיגע לי בשדיים" היא אמרה לי עם חיוך

עשיתי פנים של תמים מהסוג "אני לא יודע על מה את מדברת"
המשכתי לעיסוי ידיים שלה ,עברתי לכתפיים שלה ומשם לבטן בלי לגעת בשדיים שלה. ראיתי שהיא התאכזבה, אף פעם את האמת לא שמתי לב איזה גוף יפה יש לה. הרגשתי שהזין שלי מתחיל להתעורר. המשכתי לרגלים, ירכיים פנימיות וכאלו בטעות נגעתי בין הרגליים, הרגשתי שזרם עובר בגוף שלה. היא עצרה אותי, הורידה בכוח את המכנסיים שלי. תפסה אותי עם הרגליים ופשוט הלבישה את עצמה על הזין שלי. לא רציתי לאכזב אותה והתחלתי לזיין. מרוב שהייתי חרמן גמרתי די מהר על הבטן שלה. הלכנו למקלחת,היא הייתה ראשונה, כאשר אני יצאתי היא שכבה ערומה על הספה ונגע בעצמה.

-"אני רוצה המשך" -היא אמרה לי
-"תעצרי רגע,אני לא יכול כל כך מהר"
-"אני יכולה לתקן את זה"

היא משכה אותי אליה ולקחה את הזין היושן שלי לתוך הפה. אני חייב לציין, היא הייתה טובה ,די מהר חזרתי לפעולה. היא רצתה להיות מלמלה ,נשכבתי על הספה והיא התיישבה עלי. הדגדגן שלה היה מולי, הזזתי את היד שלי בין הרגליים שלה והתחלתי עם האצבע ללטף אותו. תוך כמה דקות הבנתי שהיא גומרת. היא נשכבה עלי בלי כוחות והתחילה לנשק. היא אולי גמרה,אבלי לא. העמדתי אותה בדוגי והמשכתי לזיין מאחורה ,גמרתי על הגב שלה. נו טוב כנראה עוד מקלחת בשבילה.

אנחנו עדיין חברים, הסקס הזה בגללי עיסוי ארוטי נשאר בזיכרונות שלנו. לא היה ביניינו יותר סקס ,אבל אנחנו עדיין צוחקים על זה לפעמים.