אני ונערת ליווי


אני חייב להודות , לפעמים אני מבזבז כסף על דברים מיותרים, אבל מצד שני אני יכול להרשות את זה לעצמי. לפעמים אני מצליח לתפוס את עצמי בידיים ולעצור, אבל יש דברים שאני חייב. לכן לא הופתעתי משיחת טלפון מבחורה עם כל חושני ששאלה אותי האם אני מתכוון להעביר לילה שמח. אני בארה"ב ומהשירות שם אני לא מצה בעיות. עניתי שכן,אני מתכוון. בזמן שחיקיתי בדקתי את הטלוויזיה והבנתי שאף אחד מ-6 הערוצים לא מעניין אותי. אז שמעתי דפקיה על הדלת, כזאת שאתה בהתחלה חושב שמישהו בטעות נגע הדלת כשעבר במסדרון. פתחתי את הדלת, בלונדינית עם עניין ירוקות , כל כך בנאלי. גובה ממוצע, חצאית מיני, רגליים ישרות,שדיים בגודל ממוצע. היא חייכה,העיניים שלה לא. ישר שאלתי אותה למה, אני לא אוהב משחקים. היא הפסיקה לחייך:

"אני שונאת את העבודה שלי"

"את לא רוצה להיות נערת ליווי?" -"לא"

"אז למה את כאן?"

"הגלל הכסף" -"יש הרבה דרכים אחרים להרוויח"

"אני סטודנטית, בקיץ זה הדרך הטובה להרוויח"

"בסדר" -קיבלתי את התשובה שלה.

כנראה היא במאת לא אהבה את מה שהיא עושה, היא התפשטה באיטיות ובלי רצון, ממש לא מה שאני מצפה מנערות ליווי. אבל בסופו של דבר התוצאה זהה, בחורה ערומה עם התחתונים שלה ביד.

"אמרו לי שזה לכל הלילה?" -שאלה אותי

"כן, אני לא בטוח שאני יסיים בפחות זמן"

לא רציתי למשוך זמן, אני לא אוהב , זמן שלי יקר. השכבתי אותה על המיטה ואמרתי לפתוח את הרגליים. אחרי 5 דקות היא סגרה את העניים,אחרי 10 היא התחילה לגנוח. נתתי לה מנוחה קצרה ואז הבאתי אותה לשיא שלה. אני מבקש סליחה מהשכנים שלי,אבל האחריות היא רק על הנהלת המלון שלא דאגו לבודד את הקול בין החדרים. כאחרי חצי שעה היא עמדה על ארבע בתנוחת דוגי היא כבר הכניסה לתוך הפה שלה את הכרית. אני מאמין שהייתי ראשון בחור האחורי שלה. בהפסקות קצרות בין סקס גיליתי עליה פרטים חדשים , לא שעניין אותי ואני גם לא זוכר כבר מה היא אמרה. קשה להגיד כמה פעמים היא גמרה באותו לילה. התעוררתי בבוקר, היא לא רצתה לשחרר אותי, אמרה שהיא לא צריכה את הכסף. היא רצתה שאני יתן לה מספר או ירשום את שלה. אמרתי לה שאני רוצה לישון, עזרתי לה להתארגן, דחפתי לה את הכסף והוצאתי מהחדר שלי.

אני חושב ששמעתי בכי ,או שאולי לא. כל מה שעשיתי, עשיתי בכוונה. אם שיניתי משהו בחיים שלה? לא יודע,אולי. אין לי רגשות כלפיה ולא מעניין אותי מה יקרה איתה בהמשך. זה נוגע לכל אחד כמוה ,אני לא מכבד אותה,אני לא צריך חברה שהיא נערת ליווי. נתתי לה את הלילה הזה במתנה וכל אחד ממכם יכול לחשוב מה שבה לא ואני הולך לישון.